Sekcje

 

ODDZIAŁ STASZÓW
 SEKCJA I RYTWIANY
PREZES WILK ZBIGNIEW
SEKRETARZ WITEK KAMIL
SKARBNIK MAGDZIARZ PIOTR
SEKCJA II STASZÓW
PREZES BATÓG CEZARY 501326437
SEKRETARZ WÓJCIK STANISŁAW 608593182
SKARBNIK GRABKA MACIEJ 662873451
SEKCJA III WIŚNIOWA
PREZES
SEKRETARZ
SKARBNIK
SEKCJA IV POŁANIEC
PREZES
SEKRETARZ
SKARBNIK

 

SEKCJA RYTWIANY

Komisja Lotowa:

1.    Przewodniczący: Pytko Dorota

2.    Członek Komisji: Witek Kamil

3.    Członek Komisji: Czupryn Bartłomiej.

4.    Członek Komisji: Patrzałek Jarosław

 Komisja Zegarowa:

1.    Przewodniczący: Wilk Zbigniew

2.    Członek Komisji: Sojda Leszek

3.    Członek Komisji: Łukawski Bogusław

4.    Członek Komisji: Makuchowski Józef.

 

Sekcje

SEKCJA RYTWIANY 2015

Lp.

Dane hodowcy

Nr hodowcy

1

Borycki Jan

101

2

Czupryn Wiesław i Bartłomiej

102

3

Loba Zbigniew

103

4

Białkiewicz Tomasz

104

5

Wawrzkiewicz Tomasz

105

6

Gierszyński Sebastian

107

7

Makuchowski Mariusz

108

8

Michalski Mariusz

109

9

Godosz Paweł

110

10

Kruk Zbigniew i Tomasz

111

11

Łosin Tomasz

112

12

Franusiak Adrian

113

13

Pasiek Stanisław

115

14

Sojda Leszek i Paweł

117

15

Wilk Wiesław i Zbigniew

118

16

Żelazko Ryszard

120

17

Misterkiewicz Wilhelm

121

18

Łukawski Bogusław

122

19

Witek Kamil

123

20

Witek Łukasz

124

21

Witek Wojciech

125

22

Godosz Wiesław

127

23

Matus Stanisław

128

24

Boroń Wiesław

131

25

Cichoń Mariusz

132

26

Fałczyk Piotr

135

27

Lelakowski Grzegorz

136

28


106

29


114

30


116

31


119

32


126

33


129

34


130

35


133

36


134

 

SEKCJA STASZÓW

Lp.

Dane hodowcy

Nr hodowcy

1

Batóg Cezary

201

2

Bargiel Marian

202

3

Boroń Robert

203

4

Białkiewicz Waldemar

204

5

Wójcicki Damian

206

6

Grabka Maciej

208

7

Galus Kazimierz

209

8

Kozioł Dariusz

210

9

Kubik Rafał

211

10

Król Mieczysław

212

11

Kalita Tomasz

213

12

Krakówka Kazimierz

214

13

Kania Paweł

215

14

Kajda Adrian

216

15

Kozłowski Wiesław

217

16

Kwiecień Ryszard

218

17

Malec Łukasz

221

18

Malec Tadeusz

222

19

Marzec Stanisław

223

20

Matyja Piotr i Damian

224

21

Palmąka Krzysztof

225

22

Palmąka Leszek

226

23

Połetek Grzegorz

227

24

Sochanowski Leszek i Zbigniew

228

25

Siwulski Sławomir

229

26

Sowiński Daniel

230

27

Szostak Jan

231

28

Serek Waldemar

232

29

Sołtyk Tomasz

233

30

Supa Kazimierz

234

31

Wójtowicz Jerzy

236

32

Wójcik Bassa Stanisław Adam

237

33

 

240

34

 

241

35

Stefański Tomasz

243

36

Lech Krzysztof

244

37

Szczepankiewicz Radosław

245

38

Szymczak Robert

205

39

Frelian Marcin

248

40

 

219

41

 

220

42

 

235

43

 

238

44

 

239

45

 

242

 

SEKCJA WIŚNIOWA

Lp.

Dane hodowcy

Nr hodowcy

1

Bąk Damian

301

2

Bednarski Krzysztof

302

3

Bojara Wiesław

303

4

 

304

5

Gajek Andrzej

305

6

Gałęza Włodzimierz

306

7

Gaweł Janusz

307

8

Makuła Grzegorz

308

9

Sosnowski Mieczysław

309

10

Tęcza Waldemar

310

11

Tokarski Mirosław

311

12

Czech Rafał

312

13

Terlecki Paweł

313

14

Korytnicki Leszek

314

15

Nieckarz Jacek

315

16

Irek Mateusz

316

17

Juma Adam

317

18

Bednarski Stanisław

319

19

 Czech Michał

320

20

 

318

21

 

321

22

 

322

23

 

323

24

 

324

25

 

325

 

SEKCJA POŁANIEC

Lp.

Dane hodowcy

Nr hodowcy

1

Bryk Krzysztof

401

2

Buda Henryk

402

3

Godwin Grzegorz

403

4

Grzesik Tadeusz

404

5

Janeczek Jarosław

405

6

Kądziela Stanisław

406

7

Krakówka Jarosław

407

8

Maj Mirosław

408

9

Matuszewski Krzysztof

409

10

Podsiadły Marcin

410

11

Sęk Marcin

411

12

Spała Zbigniew

412

13

Stolarski Mariusz

413

14

Szymański Piotr

414

15

Szywała Jadwiga

415

16

Szywała Marcin

416

17

Wawrzkiewicz Maciej

417

18

Wilk Jerzy

418

19

Woźniak Zbigniew

419

20

Bednarski Mieczysław

420

21

 

421

22

 

422

23

 

423

24

 

424

25

 

425